Republikové finále ve florbalu ČEPS Cup pro žáky 5. tříd

27.3.2024 |  Petr Lovaš

V úterý 26.3. se konalo v Praze Republikové finále ve florbalu ČEPS Cup pro žáky 5. tříd, do kterého naši kluci postoupili, jelikož vyhráli své krajské kolo. Finálového republikového turnaje se zúčastnilo 16 týmů z celé ČR a naši kluci obsadili skvělé 6. místo. V tomto roce se do tohoto turnaje přihlásilo více jak 600 klučičích týmů z celé ČR. Pro naši školu je to zatím nejlepší umístění v tomto turnaji za posledních 6 let, co se turnaje pravidelně zúčastňujeme. 

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies