Úspěchy žáků

Úspěch žáka Sebastiana Pince na mistrovství Evropy ve Švédsku

Sebastian Pinc žák 8.A se na mistrovství Evropy ve Švédsku umístil na 1. místě v kategorii disco Freestyle dance. V kategorii disco dance sólo se umístil na 2. místě. Blahopřejeme k úspěchu.

Okresní a krajské kolo v přespolním běhu

V úterý 26. 09. se konalo okresní kolo v Přespolním běhu. Naši žáci ovládli obě kategorie chlapců a zaslouženě si vybojovali postup do krajského kola v Ústí nad Labem. Kategorie starších dívek skončila na celkové 4. místě. Okresního kola se zúčastnilo celkem 8 ZŠ.

Reprezentovali nás:

Starší dívky: Darina Koutná, Julea Balázsová, Michaela  Racíková, Eliška Zemčíková, Marcela   Vocásková a Nátálie  Vatrtová.

Starší chlapci: Tobiáš  Jelínek, Kryštof Vačkář, Vašek Kos, Jindřich Balej, Radek Kočí, Jakub Petružálek.

Mladší chlapci: Štěpán Ruml, Dan Semenyšín, Filip Pipota, Martin Gröbl, Pavel Štorkán, Štěpán Kafan.

Ve středu 04. 10. se konalo krajské finále. Mladší chlapci se umístili na 2. místě a po nejtěsnějším možném rozdílu obdrželi stříbrné medaile. Starší chlapci skončili na 5. místě z celkového počtu 8 vítězů okresních kol.

Mladší chlapci: Štěpán Ruml, Dan Semenyšín, Filip Pipota, Martin Gröbl

Starší chlapci: Tobiáš  Jelínek, Vašek Kos, Jindřich Balej, Radek Kočí

Všem zúčastněným děkujeme za výkony na hranici osobního maxima a skvělou reprezentaci školy.

V gymnastickém závodu v Jablonci n/N který se konal 11.11. se žákyně Julie Vojtíšková ze 3.A umístila na 1. místě, Claudie Králová ze 3.B se umístila na 4. místě, Melisa Eflerová ze 4.A na 6.místě a Ella Peksová ze 4.B na 11. místě.

Dále proběhů závod ve sportovní gymnastice Ještědský pohár, kde se žákyně Eliška Zralá ze 7.A umístila na 1.místě a Ella Pantůčková ze 7.A na 7.místě.

Liga zákldních škol ve stolním hokeji

na 3. místě se umístilo družstvo Ondra němec, Adrian Ritter a Matyáš Makovička.

ČEPS Cup ve florbalu pro žáky 5.tříd - krajské kolo

Ve středu 21.1. se v Chomutově konalo krajské kolo ČEPS Cup ve florbalu a naší žáci krajské kolo vyhráli a postupují do republikového finále do Prahy.

Gratulace patří:  Roman Boháček, Jiří Gajaský, Tomáš Pašek, Matyáš Perker, Markus Řepka, Adrian Švejda, Ondřej Sýkora, Jakub Veverka, Jávhym Vycpálek, Jaroslav Zamastil.

Krajské kolo soutěže v německém jazyce

V okresním kole soutěže v německém jazyce se v kategorii II.st. umístila žákyně Klára Posuchová na 7. méstě. Blahopřejeme.

Netradiční sportovní soutěž pro žáky 5.tříd - přetahování lanem

družstvo ve složení K.Šindelářová, E.Bednářová, T.Kundrtová, T.Janouchová, A.Bělinová, D.Fuks, O.Sýkora, D.Strouhal, L.Richtr, H.Onufer a V.Tojnar se umístili na 7. místě. Blahopřejeme.

Volejbalový turnaj ZŠ Meziboří

družstvo ve složení V.Samec, V.Kos, L.Kačaba, J.Hauptvogel, P.Štafa, S.Sejna, A.Tojnarová, N. Salačová a N.Tichá se umístilo na 1. místě.

Blahopřejeme.

Úspěchy v krasobruslení

Na mistrovství ČR v krasobruslení v Českých Budějovicích se žákyně Eva Blahoutová z 8.B stala 14. nejlepší krasobruslařkou v kategorii žaček. Žákyně Aneta Mrkvičková ze 7.A se stala 7 nejlepší krasobruslařkou v kategoriižaček. Blahopřejeme.