ŽáciTřídy8. B

Třídní foto

Dřívější otevírání školy

Zimní mrazíky již tento týden plně udeřili a vedení školy se rozhodlo otevřít ráno dříve školu, aby děti nestály na mrazu. Škola se bude od pondělí 3.12., otevírat od 7.15 hod. do 7.20 hod. pro děti, které dojíždí dříve z okolí, či je rodiče dříve…

Vánoční focení

Fotograf Miloš Žihla nabízí  zhotovení fotografií s vánoční tématikou jako PF. Cena za 3 ks stejných fotografií pro jednoho žáka je 80,- Kč. V případě zájmu mě prosím kontaktujte. P.L.

Divadelní představení Lucerna

Představení LUCERNA, autora Aloise Jiráska, které připravili ke 100. výročí vzniku Československa v Docela velkém divadle.

Týden výletů 2018

Ve dnech od 20. 6.  do 26.6. se jako obvykle uskutečnil týden výletů. Co jsme podnikli??? Aquasvět Chomutov, návštěva sídliště Janov, cyklovýlet, sportovní dopoledne a navštívili jsme také Oblastní muzeum v Mostě. Za rok se zase všichni těší :-)

Výlet s dětmi a rodiči do Hřenska

Rád bych všem, kteří se dnes zúčastnili výletu do Hřenska, moc poděkoval za prima den. Fotky naleznete ve fotogalerii a také další fotky nalezenete na fcb profilu paní Fialkové. Velké díky všem, budu se těšit za rok. P.L.