ŽáciTřídy8. B

Třídní foto

Zdravé jídlo pro kamarády na párty

Co by dnešní děti uvařily za zdravé jídlo pro své kamarády na párty. To si mohly dnes vyzkoušet v rámci projektového vyučování na předmět Výchova ke zdraví. No výsledek uvidíte ve fotogalerii. PS: vše chutnalo výtečně

Dobrý anděl

Vážení rodiče, děkujeme, že jste přispěli při nákupu výrobků během Vánočních radovánek na nadaci Dobrý anděl. Celková částka se vyšplha na 13.400,- Kč.

Předávání vánočních dárků

Každým rokem je zvyk, že si děti vzájemně předávájí dárky. Úsměv, údiv, obdiv, radost ...... PŘÁTELSTVÍ. Krásné Vánoce a štastný nový rok 2019. P.L.

Dřívější otevírání školy

Zimní mrazíky již tento týden plně udeřili a vedení školy se rozhodlo otevřít ráno dříve školu, aby děti nestály na mrazu. Škola se bude od pondělí 3.12., otevírat od 7.15 hod. do 7.20 hod. pro děti, které dojíždí dříve z okolí, či je rodiče dříve…

Vánoční focení

Fotograf Miloš Žihla nabízí  zhotovení fotografií s vánoční tématikou jako PF. Cena za 3 ks stejných fotografií pro jednoho žáka je 80,- Kč. V případě zájmu mě prosím kontaktujte. P.L.

Divadelní představení Lucerna

Představení LUCERNA, autora Aloise Jiráska, které připravili ke 100. výročí vzniku Československa v Docela velkém divadle.