Květen
V měsíci květnu jsme se hodně věnovali jarním kytičkám a bylinkám. Pracovali jsme s atlasem rostlin a plynule jsme přešli až k pozorování hmyzu a určování názvu všech brouků kolem nás.
Proběhla také velice pěkná přednáška o plazech, kde jsme si mohli pohladit scinka, želvu i hady.
Soutěžili jsme na celodružinové vědomostní akci - Příroda kolem nás.
Užili jsme si kino v Citadele a viděli jsme film Zootropolis 2.
Hodně jsme v družině dokončovali výrobky na Zahradní slavnost, knihu o zvířeti, a také kulisy na muzikál.
Pravidelně chodíme na vycházky do lesa a užíváme si pěkné počasí na zahradě, kde hojně využíváme trampolíny.