ŽáciÚspěchy žákůSportovní úspěchy

Okresní kolo Miniházená v Mostě

Skupina maldších žáků se umístila na 3. místě, skupin astarších žáků na 5.místě. Max Patlevič - 3.B Lukáš Smrček - 3.B Tereza Hladíková - 1.B Adéla Jelínková - 2.C Sofie Smejkalová - 2.C Julie Balázsová - 1.A Martin Grobl - 2.C Daniel Semenyšín - 2…

Úspěchy v krasobruslení ve 3.B

V závodě Křišťálová brusle se žákyně Viktorie Klármanová umístila na 5.místě. V soutěži  Velká cena Mostu se umístila žákyně Eva Blahoutová na 2.místě.

Krušnohorský šestiboj - vybíjená

V zápase ve vybíjené na ZŠ Hamr se družstco naší školy ve složení Jiří Valenta, Jakub Petružálek, Václav Samec, Václav Kos, Filip Šimánek, Alena Gebhardová, Tereza Kasandová, Sebastian Prejza, Lukáš Rázl, Vojtěch Remuta, Marek Spálenka a Jan Fenin…

Krajské kolo ve stolním hokeji

Na turnaji v Mostě se družstvo ve složení Kudrnová Anežka, Škramlík Šimon a Zemčík Filip umístilo na 6.místě. Dzužstvo ve složení Němec Lukáš, Komárek Jan a Chalupný Jáchym na místě 19.

Krasobruslařské úspěchy ve 3.B

Na Velké ceně Litvínova v krasobruslení se žákyně Blahoutová Eva umístila na 1.místě.  Na Lounské brusli se žákyně Klármanová Viktorie umístila na 18. místě.

Krajské kolo ve florbalu

V krajské kole ve florbalu se družstvo žáků ve složení Kornalík Jan, Bystřický Jaroslav, Titlbach Adam, Dufek Jan, zemčík Filip, Chalupný Jáchym, Kaufman Robert, Matiunin Pavel, Moťka Matěj a Kocur Erik, umístilo na 7.místě.v 

Sportovní úspěchy ve 3.B

V gymnastickém závodě Ještědský pohár se na 4.místě umístila Natálie Ulrychová.  V krasobruslařské soutěži  Velká cena Mladé Boleslavi se na 3. místě umístila Eva Blahoutová. V plaveckém závodě v Marienbergu se umístil Pavel Šváb   2x na 3.místě a…

Oblastní kolo ve florbalu

29. a 30. listopadu se ve sportovní hale na Koldumu hrálo oblastní kolo ve florbalu pro žáky a žákyně II. stupně základní školy.

Výhra ve volejbalovém zápasu

Ve volejbalovém zápasu naše družstvo žákyň porazilo  3:2 družstvo Gymnazia Litvínov. O vítězství se zasloužila: Anna Burdová, Karolína Rosenbaumová, Anežka Horáková, Patricie Pappová, Kristýna Krůtová, Vojta Král, Šimon Škramlík a Michael Rendl.

Gymnastický závod Klokánkova kapsa

Na gymnastickém závodě v Praze se žákyně Agáta Harantová umístila na 2.místě, žákyně Eliška zralá na 1.místě. na 5.místě skončila Zdenka zavadilová a 6.místo obsadila Ella Pantůčková.  

Úspěch se sportovní gymnastice

Na Ještědském poháru v Liberci se žákyně Agáta Strýhalová umístila na 2.místě ve sportovní gymnstice žen. Žákyně Eliška Zralá se umístila na 3.místě, zdeňka Zavadilová na 6.místě, a Ella Pantůčková na 7.místě. 

Krušnohorská brusle

V krasobruslařské soutěži Krušnohorská brusle 3.11.2018 se žákyně Blahoutová Eva ze 3.b umístila na 1.místě.

Výhra ve volejbalu

Ve středu 31.10. jsme utkali se ZŠ Meziboří ve volejbalu. Výhra 3:1 nás potěšila. Zápasu se zúčastnili: Anežka Horáková, Šimon Škramlík, Tomáš Lhotský, Karolína Rosenbaumová, Patricie Pappová, Kristýna Krůtová a Michal Rendl. 

Gymnastické úspěchy našich žákyň

Na Kik Cupu o cenu Chodska v kategorii Mimi zvítězila Agáta Harantová. V kategorii mladřích žákyň I. zvítězila Eliška Zralá a 6.místo obsadila Ella Pantůčková.V katgorii mladřích žákyň II. obsadila 9.místo žákyně Valerie Činoveská. Závod…