ŽáciÚspěchy žákůSportovní úspěchy

Sportovní úspěchy žáků z 2.B

V krasobruslařské soutěži Chomutovská brusle se Eva Blahoutová umístila na 1.místě. V soutěži memoriál Oldřich Rouda se v cyklistice umístil na 3.místě Šimon Kopal. V krasobruslařských závodech Českolipská pirueta se Eva Blahoutová umístila na 1…

Sportovní úspěch - Matěj Štolba 2. A

Matěj se umístil na 6. ročníku Memoriálu Oldřich Rouda v cyklistických závodech na 1. místě. V běhu na 650 metrů v Oseku se  umístil na 3.místě.

Krajské finále přespolní běh

ze 70ti účastníků se na 6.místě umístil Mastouš Krippner, na 9. místě Matěj HOra a na 10.místě Dominik Vácha.

Turnaj ve stolním hokeji - šprtci

V turnaji ve stolním hokeji se ze 65 soutěžících včetně několika dospělých umístili: na 13.místě Filip Zemčík, na 23.místě Anežka Kudrnová a na 25. místě Petr Dudáček.

Florbalový turnaj v Liberci

Na florbalovém turnaji v Liberci se žák Martin Šťovíček a Filip Vycpálek umístili na 1.místě.

Soutěž v latinských tancích

Žákyně Rozárie Harisová z 2.C se stala mistriní České republiky v latinských tancích v kategorii taneční skupiny.

Hokejbal proti drogám - Ústí nad Labem

V úterý 9.5.2017 se konalo v Ústí nad Labem  regionální kolo v hokejbalu, kterého se pravidelně každoročně zúčastňujeme a patříme mezi favority. V kategorie 6. - 7.třída se účastnili žáci - Matěj Hora, Michal Vlasenko, Adam Šikl, Vojta  Král, Matěj…

Plavecká štafeta města Litvínov

Ve středu 26.4. v rámci Krušnohorského šestiboje v plavecké štafetě se naše družstvo žáků I.stupně umístilo na 3.místě. V rámci celoroční sportovní soutěže Litvínova  se v plavecké štafetě družstvo žáků II.stupně umístilo na 1.místě. 

Hokejbal proti drogám - regionální kolo

V regionálním kole Hokejbal proti drogám v Ústí nade Labem se družstvo školy ve složení - Lukáš Klika, Ondřej Zelenka, Jaroslav Fišer, Petr Vovesný, Lukáš Stehlík, Vojta Buberl, Vojta Jonák, Jakub Kroupa, Oldřich Žítek, Prokop Limanovský, Petr Kmoch…

Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů v Mostě

Dzužstvo školy 5. - 6.třídy se umístilo na krásném 2 místě ze 16ti škol z okresu. Družstvo soutěžilo ve složení - Tereza Pachtová, Veronika Vojtíšková, Lukáš Vimr a Jakub Pícha. Jakub Pícha byl vyhlášen nejúspějšnějším žákem soutěže.  

Plavecké závody - Mělník

V plaveckých závodech se žákyně Tereza Kliková ze 3.C v závodě 50m prsa umístila na 1.místě. Žák Kryštof Wojtaszak ze 3C se v závodě 100m kraul umístil na 2.místě, v zádovu 50m motýl 3.místě a závodu 50m znak na 3.místě. 

Turnaj v Judo Děčín

Dne 22.4.2017 v turnaji judo v Děčíně se v kategorii do 30 kg umístil žák Jiří Fišer ze 3.A na 2.místě.

Regionální kolo taneční ligy

V regionálním kole taneční ligy v Jablonci nad Nisou se žák Sebastian Pinc z 1.A umístil na 1.místě v disco show formaci.