ŽáciStránky předmětůTělesná výchovaAktuality

Tempish - florbal do škol

V rámci celostátního projektu Tempish - florbal do škol obdržely zapojené školy od společnosti TEMPISH s.r.o. florbalové vybavení

V rámci celostátního projektu Tempish - florbal do škol obdržely zapojené školy od společnosti TEMPISH s.r.o. florbalové vybavení v hodnotě 6.165,- Kč, které žáci využívají v hodinách TV a při školních akcích. Také má škola možnost nakupovat další sportovní vybavení se slevou 20%.

 Cílem projektu je podpořít sportovní aktivity mezi dětmi, zvyšovat obecné povědomí o florbalu, podporovat zdravý životní styl dětí a také šířit dobré jméno zn. Tempish.

V rámci podpory šíření sportovních aktivit mezi dětmi, zejména florbalu, se naše škola, zapojila do projektu s názvem „Florbal do škol“. Tento projekt uskutečňuje firma TEMPISH s. r. o., která žákům školy bezplatně poskytla základní florbalové vybavení, a to konkrétně 12 florbalových holí, 2 míčky a 2 sady rozlišovacích dresů. Dodané sportovní vybavení je využíváno ke hraní florbalu v rámci tělesné výchovy.

Florbal získává na naší škole stále více zájemců z řad žáků a stává se již téměř tradičním sportem našich dětí. Není proto divu, že se žáci školy účastní také florbalových turnajů. Jako poděkování za bezplatné poskytnutí florbalového vybavení zajistila naše škola vyvěšení reklamního plakátu firmy TEMPISH na viditelném místě v tělocvičně školy a umístila banner firmy na své webové a facebookové stránky. Firma TEMPISH se se svou materiální pomocí školám výrazně podílí na podpoře a šíření zdravého životního stylu mezi dětmi a přispívá i k podpoře smysluplných volnočasových a sportovních aktivit dětí, což je v dnešní přetechnizované době, kdy mnoho dětí i dospělých dává přednost virtuální realitě, velmi záslužné. Firmě TEMPISH s jejím projektem držíme palce a po zásluze jí patří náš dík.

Více o společnosti Tempish: https://www.tempish.com/cz