ŽáciStránky předmětůTělesná výchova

Oblastní kolo ve florbalu

V pátek, 15.11., se konalo oblastní kolo ve florbalu. Turnaj byl určen pro mladší i starší věkové kategorie dívek i chlapců základních škol. Týmy, v každé kategorii, které se v tomto turnaji umístily na 1. a 2. místě, postupují do okresní kola,…

Krušnohorský šestiboj - přespolní běh

Ve středu, 2.10., byl odstartován již 7. ročník Krušnohorského šestiboje. Na Loučkách se běhal přespolní běh. A jak vše dopadlo??? Přečtěte si níže.

Plavecká štafeta žáků I. a II. stupně

16. 5. 2019 se v plaveckém bazénu SPORTaSu v Litvínově konala plavecká štafeta pro žáky I. a II. stupně. Žáci I. stupně plavali štafetu 16 x 25 m a vyplavali si 1. místo. Žáci II. stupně plavali štafetu 17 x 50 m a skončili na 2. místě. Velké…