ŽáciČasopis OKO

Časopis OKO

VÁŽENÍ ČTENÁŘI! Přinášíme Vám školní časopis OKO, který vychází již od roku 1995, ve zcela nové podobě. SSZŠ slaví 25 let své existence. Tyto narozeniny pro nás byly výzvou k vytvoření nového „kabátu“ pro náš časopis. Budeme Vám představovat školu z pohledu našich žáků – jejich OKEM. Naši redaktoři se budou snažit přinášet Vám co největší a nejlepší přehled o událostech z naší školy a mnoho dalších informací. Doufáme, že se Vám časopis bude líbit, že Vás zaujme. Hlavně, že se budete těšit na jeho další čísla! Za tým časopisu: Tomáš Pokorný (třída 8.A) - šéfredaktor, Mgr. Sandra Krausová a Jana Panochová.


VÝZVA: PŘIDEJ SE K NAŠEMU OKO TÝMU!Přidejte se k nám a staňte se našimi stálými redaktory! Nebo nám jen kdykoliv přispějte jakýmkoliv zajímavým článkem, recenzí, rozhovorem, obrázkem, příběhem … Budeme rádi za Váš příspěvek! Napište nám názoryna náš časopis a nápady na jeho vylepšení! Schránku časopisu OKO najdete na hale školy! Příspěvky můžete také donést do KLUBU paní vychovatelce Janě Panochové! Nebo pište a zasílejte nápady, připomínkya příspěvky na email: [email protected]


Redakce časopisu:

ŠÉFREDAKTOR: Tomáš Pokorný 8.A;

ODPOVĚDNÍ REDAKTOŘI: Klára Davidová 8.A, Michael Rendl 6.A;

REDAKTOŘI: viz autoři jednotlivých článků;

GRAFIKA: Tomáš Pokorný 8.A, Mgr. Sandra Krausová.

Pedagodické vedení: Mgr. Sandra Krausová a Jana Panochová.

Děkujeme všem
učitelům a žákůmza příspěvky!

Speciální vydání časopisu OKO v prodeji

Výroční speciál časopisu OKO Sportovky k dispozici v pondělí 29.4. a v úterý 30.4. na hale školy, popř. ve školním klubu po celý příští týden! 

NOVÝ ČASOPIS

VELIKONOCE SE BLÍŽÍ A VE VĚTRU ZAVANULO NOVÉ VELIKONOČNÍ ČÍSLO!!

Vánoční OKO

Na školním Jarmarku jste si mohli zakoupit nové číslo časopisu OKO. Pro toho, kdo to nestihl, tu máme webovou verzi.

Jak vzniká časopis

Dnes vás necháme nahlédnout pod pokličku přípravy časopisu.