ŽáciČasopis OKO

Časopis OKO

VÁŽENÍ ČTENÁŘI! Přinášíme Vám školní časopis OKO, který vychází již od roku 1995, ve zcela nové podobě. Sportovla slavila 25 let své existence. Tyto narozeniny pro nás byly výzvou k vytvoření nového „kabátu“ pro náš časopis. Budeme Vám představovat školu z pohledu našich žáků – jejich OKEM. Naši redaktoři se budou snažit přinášet Vám co největší a nejlepší přehled o událostech z naší školy a mnoho dalších informací. Doufáme, že se Vám časopis bude líbit, že Vás zaujme. Hlavně, že se budete těšit na jeho další čísla! Za tým časopisu: Tomáš Pokorný (třída 9.A) - šéfredaktor, Mgr. Sandra Krausová a Jana Panochová.

VÝZVA: PŘIDEJ SE K NAŠEMU OKO TÝMU! Přidejte se k nám = staňte se našimi stálými redaktory! Nebo nám jen kdykoliv přispějte zajímavým článkem, recenzí, rozhovorem, obrázkem, příběhem …! Příspěvky můžete donést do KLUBU paní vychovatelce Janě Panochové! Nebo zasílejte na email: [email protected]

REDAKCE ČASOPISU: ŠÉFREDAKTOR + grafická podoba: Tomáš Pokorný 9.A; ODPOVĚDNÍ REDAKTOŘI: Victorie Čontofalská 9.A, Valerie Čontofalská 9.A, Sabina Skazková 9.A, Nicole Vojtíšková 9.A, Tereza Černá 7.A, Nikola Šroubková 7.A, Michaela Mikolášková 7.A, Lukáš Syrový 7.A, Adéla Fialková 6.C, Tereza Kliková 6.C, Richard Tomášek 6.C, Tereza Círková 6.A, Tereza Vitnerová 6.A, Lucie Eflerová 6.A, Sebastian Pinc 4.A, Tobias Jelínek 4.B, Čeněk Hlavatý 4.B; REDAKTOŘI: viz vždy autoři jednotlivých článků; Pedagogické vedení: Mgr. Sandra Krausová a Jana Panochová. Děkujeme všem učitelům a žákům za příspěvky! 

Děkujeme všem
učitelům a žákům za příspěvky!

Speciální vydání časopisu OKO v prodeji

Výroční speciál časopisu OKO Sportovky k dispozici v pondělí 29.4. a v úterý 30.4. na hale školy, popř. ve školním klubu po celý příští týden! 

NOVÝ ČASOPIS

VELIKONOCE SE BLÍŽÍ A VE VĚTRU ZAVANULO NOVÉ VELIKONOČNÍ ČÍSLO!!

Vánoční OKO

Na školním Jarmarku jste si mohli zakoupit nové číslo časopisu OKO. Pro toho, kdo to nestihl, tu máme webovou verzi.