ŽáciČasopis OKO

Časopis OKO

VÁŽENÍ ČTENÁŘI! Náš školní časopis OKO vychází již od roku 1995. Zcela novou podobu získal za šéfredaktora Tomáše Pokorného v roce 2019, když Sportovka slavila 25 let své existence. V roce 2020 se jeho šéfredaktorkou stala Tereza Černá. Časopis Vám představuje školu z pohledu našich žáků – jejich OKEM. Doufáme, že se Vám bude líbit, že Vás zaujme. Hlavně, že se budete těšit na jeho další čísla! Za tým časopisu: Tereza Černá (třída 9.A), Mgr. Sandra Krausová a Jana Panochová

POZOR: Nyní bude každé OKO jedinečné a speciální! Každé vydání se bude týkat zajímavého a aktuálního tématu. Před prázdninami již vyšel super speciál HARRY POTTER (odkaz najdete pod textem)!

VÝZVA: PŘIDEJ SE K NAŠEMU OKO TÝMU! Přidejte se k nám = staňte se redaktory (stálými či občasnými)! Příspěvky zasílejte na email: [email protected]

REDAKCE ČASOPISU: ŠÉFREDAKTORKA: Tereza Černá 9.A; GRAFIKA: Richard Tomášek 8.C; ODPOVĚDNÍ REDAKTOŘI a KOREKTOŘI:  Ellen Jurková 9.B, Michaela Škramlíková 9.B; REDAKTOŘI: viz vždy autoři jednotlivých článků; PEDAGOGICKÉ VEDENÍ: Mgr. Sandra Krausová a Jana Panochová. 

Informace a prodej: Učebna 102 (Mgr. Sandra Krausová) + školní klub (Jana Panochová)

Děkujeme všem učitelům a žákům za příspěvky! ☺

Speciální vydání časopisu OKO v prodeji

Výroční speciál časopisu OKO Sportovky k dispozici v pondělí 29.4. a v úterý 30.4. na hale školy, popř. ve školním klubu po celý příští týden! 

NOVÝ ČASOPIS

VELIKONOCE SE BLÍŽÍ A VE VĚTRU ZAVANULO NOVÉ VELIKONOČNÍ ČÍSLO!!

Vánoční OKO

Na školním Jarmarku jste si mohli zakoupit nové číslo časopisu OKO. Pro toho, kdo to nestihl, tu máme webovou verzi.