ŽáciČasopis OKO

Časopis OKO

VÁŽENÍ ČTENÁŘI! Náš školní časopis OKO vychází již od roku 1995. Zcela novou podobu získal za šéfredaktora Tomáše Pokorného v roce 2019, když Sportovka slavila 25 let své existence. V roce 2020 se jeho šéfredaktorkou stala Tereza Černá. Od roku 2022 převzaly jeho vedení Nela Procházková a Marcela Vocásková. Časopis Vám představuje školu z pohledu našich žáků – jejich OKEM. Doufáme, že se Vám bude líbit, že Vás zaujme. Hlavně, že se budete těšit na jeho další čísla! Za tým časopisu: Nela Procházková a Marcela Vocásková (třída 6.A), Mgr. Sandra Krausová a Jana Panochová

POZOR: Nyní bude každé OKO jedinečné a speciální! Každé vydání se bude týkat zajímavého a aktuálního tématu (již vyšlo: Harry Potter, Domácí mazlíčci)!

VÝZVA: PŘIDEJ SE K NAŠEMU OKO TÝMU! Přidejte se k nám = staňte se redaktory (stálými či občasnými)! Příspěvky zasílejte na email: [email protected]

REDAKCE ČASOPISU: ŠÉFREDAKTORKA: Tereza Černá 9.A; ODPOVĚDNÍ REDAKTOŘI: Nela Procházková 6.A, Marcela Vocásková 6.A, Sebastian Pinc 6.A; KOREKTOŘI: Ellen Jurková 9.B, Michaela Škramlíková 9.B, Laura Říhovská 9.B; REDAKTOŘI: Natálie Vatrtová 6.A, Klára Posuchová 6.A,  Barbora Růžičková 9.A, Kateřina Černá 8.C, Tereza Kliková 8.C, autoři článků; Pedagogické vedení: Mgr. Sandra Krausová, Jana Panochová; Děkujeme všem za příspěvky!

Informace a prodej: Učebna 102 (Mgr. Sandra Krausová) + školní klub (Jana Panochová)

Děkujeme všem učitelům a žákům za příspěvky! ☺

Speciální vydání časopisu OKO v prodeji

Výroční speciál časopisu OKO Sportovky k dispozici v pondělí 29.4. a v úterý 30.4. na hale školy, popř. ve školním klubu po celý příští týden! 

NOVÝ ČASOPIS

VELIKONOCE SE BLÍŽÍ A VE VĚTRU ZAVANULO NOVÉ VELIKONOČNÍ ČÍSLO!!

Vánoční OKO

Na školním Jarmarku jste si mohli zakoupit nové číslo časopisu OKO. Pro toho, kdo to nestihl, tu máme webovou verzi.