WebKontakty

Mgr. Jan Podlena Zástupce ředitele

Profil

Zástupce ředitele, ve školním roce 2018-19 vyučuje matematiku v 7.B a vede 3 kroužky FIE a kroužek golfu.
V roce 1989 úspěšně ukončil studium na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem - obor - učitelství II. stupně - matematika, zeměpis. Od roku 1990 působil jako učitel II. stupně na 2. základní škole v Litvínově, ze které se v roce 1994 stala Sportovní soukromá ZŠ, od září roku 1999 byl na SSZŠ jmenován zástupcem ředitele a tuto funkci vykonává dodnes.
Je absolventem základního, pokročilého a nadstavbového kurzu Informační gramotnosti (MS Office), dlouhodobých školení v projektech Koordinátor školních vzdělávacích programů, Trvalá obnova školy, CLIL-využití angličtiny v jiných předmětech, Personální řízení, Mentorské dovednosti a dále mnoha seminářů zaměřených na formy a metody výuky a řízení pedagogických pracovníků. V roce 2017 vystudoval metodu FIE Standard I. a FIE Basic.
Volný čas věnuje zejména hudbě - hře na kytaru a baskytaru, je jednatelem a zároveň i členem rockové skupiny B.A.R. (Facebook: B.A.R. Meziboří). Rád hraje rekreačně golf a rád turisticky objevuje krásy přírody, a to nejen v ČR.

Kontaktní formulář