WebAktuality

Vícemistři republiky v hokejbalu

Ve středu 7. 6. 2017 se v Pardubicích konalo republikové finále žáků 4. - 5. tříd v hokejbalu.

Ve středu 7. 6. 2017 se v Pardubicích konalo republikové finále žáků 4. - 5. tříd v hokejbalu. Finálo hrálo 10 družstev z celé ČR. Hrálo se na mobilních hokejbalových hřištích, které byly umístěné u zimního stadionu, kde se v současné době koná Mistrovství mužů a žen v hokejbalu. Kluci tak měli i možnost se podívat na zápas žen USA - Velká Británie.

Ale zpět k turnaji. Hrálo se ve dvou skupinách po 5 týmech. Naši kluci snadno ve skupině porazili všechny soupeře (Beroun, Pardubice, Praha, Kladno) a postoupili přímo do finále turnaje. Zde se utkali s Hradcem Králové. Zápas byl vyrovnaný, nejdříve jsme vedli 2:0, během chvilky jsme však o náskok přišli a po zbytečném faulu šel soupeř do vedení. Povedlo se nám zápas vyrovnat a po ukončení normální hrací doby se šlo na nájezdy. Bohužel jsme nedali žádný nájezd ze tří, zatímco soupeř proměnil jeden nájezd,a tím se tedy stal vítězem. My jsme skončili na skvělém 2. místě. Klukům a dívce gratuluji ke skvělému výsledku.

Naše sestava: Romana Rychlíková, Petr Dudáček, Adam Titlbach, Petr Chovanec, Ladislav Vrzal, Jan Zikmund, Jan B. Mach, Robert Kaufmann.

P.L.