WebAktuality

Samet na Sportovce - výročí 32 let

PROJEKTOVÝ DEN SAMET NA SPORTOVCE

My učitelé Sportovky velmi oceňujeme práci našich deváťáků, kteří uspořádali, naplánovali a zorganizovali projektový den Samet na Sportovce. Naši deváťáci prokázali mnohé schopnosti a dovednosti a my jsme na ně moc pyšní.

Žáci druhého stupně si dnes ve vybraných blocích zažili například brannou výchovu, nacvičování spartakiády, lidový soud, únikovou hru, vaření typických pokrmů, zároveň ale naši žáci prošli i vzdělávacími bloky, kde zjistili další důležitá fakta k tomuto významnému výročí.

DĚKUJEME!

 

 

http://www.e-mostecko.cz/zpravy/litvinov/158689-obrazem-zaci-a-ucitele-na-sportovce-si-aktivne-pripomneli-sametovy-prevrat

 

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies