WebAktuality

Run and Help 2021

Charitativní běh pro Konto Bariéry

Dobrý den, přátelé Sportovky, 

v půlce dubna odstartoval 7. ročník Run and Help, kterého se vždy zúčastníme. Bohužel to bude zase jinak, tak jako v minulém roce, vládní opatření nás limitují v konání akce na Loučkách. A tak i letošní ročník bude více virtuální.

Budeme velmi rádi, když se zapojíte do akce, vezmete své dítě -děti, zvolíte si jakýkoliv druh pohybu (běh, kolo, chůze, posilování, in-line brusle ...... ), a drobnou symbolickou částkou přispějete na pomoc handicapovaným.

 

Pro účast v Run and Help je potřeba zaregistrovat se na stránkách Konta Bariéry. 

 

https://www.kontobariery.cz/Projekty/Projekty-Konta-BARIERY/Run-and-Help?_ke=eyJrbF9jb21wYW55X2lkIjogIlNFZ2FiYiIsICJrbF9lbWFpbCI6ICJwZXRyLmxvdmFzQHNzenNsaXR2aW5vdi5jeiJ9

Po registraci získáte vlastní startovací čísla a unikátní specifický symbol pro zaslání daru. Díky tomu se budou moci Vaše platby identifikovat a Vy je automaticky uvidíte ve svém profilu v Klubu dárců.

 

Jak Run and Help funguje?

V Run and Help se nesoutěží. Důležité je zúčastnit se, mít radost z pohybu a přitom pomáhat druhým. Sami si vyberete den, kdy se chcete do Run and Help zapojit, stanovíte si výši startovného a pak už stačí jít si zasportovat. 

 

Komu pomáháme?
Také v roce 2021 má Run and Help jeden zaštiťující příběhBěháme pro jedenáctiletého Ondřeje, kterému od narození chybí část levé ruky. Z výtěžku mu přispějeme na bionickou protézu. Ondrův příběh si můžete přečíst zde.

 


Jak na to:
 Registrujte se a získejte vlastní startovní číslo a diplom! 

Odkaz na registraci: https://www.kontobariery.cz/Projekty/Projekty-Konta-BARIERY/Run-and-Help/Registrace

Komu pomůžete: Ondrovi nebo svým kamarádům, kolegům, spolužákům

Minimální startovné: 20 korun

Termín Run and Help: 19. dubna – 20.června 2021

Více informací:  www.runandhelp.cz 

 

Děkuji Vám, že s námi pomáháte! Věřím, že příští rok tuto akci už podnikneme opět na Loučkách.

 

Petr Lovaš