WebAktuality

Přírodovědná soutěž Vlaštovkiáda

Ve středu  19. 4. 2023 se naši žáci zúčastnili přírodovědné soutěže Vlaštovkiáda na Schole Humanitas v Litvínově. Natálire Ulrychová, Sofie Martinovská a Pavla Kroupová ze 7.B se umístily na 2. místě v kategorii mladších žáků. Natálie Hrušovská, Jan Fenin a Lukáš  Rázl se umístili na 2. místě v kategorii starších žáků a Aneta Vimrová, Alena Radošová a Barbora Rumlová z 9.B obsadily 1. místo. Za účast děkujeme také Matyášovi Perůtkovi, Matyášovi Němcovi a Lukášovi Smrčkovi ze 7.B.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies