WebAktuality

Omluva městu Litvínov za chybně uvedenou informaci k LVK - projekt Čtyřlístek

 

 Vážení rodiče žáků SSZŠ, 

 

dovolte nám předat informaci o chybě uvedené na přihlášce žáka na LVK v rámci projektu Čtyřlístek a o oficiální omluvě zaslané dnes vedoucí odboru školství MÚ Litvínov a představitelům města. Chybně jsme v přihlášce uvedli, že náklady na LVK jsou hrazeny firmou Zimlet. Za tuto chybu se velmi omlouváme, garantem celého projektu je město Litvínov, tudíž veškeré náklady na LVK hradí město Litvínov, jehož představitelům za dotaci a podporu děkujeme. Vážíme si toho, že vedení města podporuje naše žáky v rozvoji sportovních dovedností, které projekt Čtyřlístek umožňuje.  

 

Děkuji za pochopení. Mgr. Jana Kočárková, koordinátor projektu Čtyřlístek.

 

                                                                                                                                                                                         Mgr. Pavel Škramlík

                                                                                                                                                                                                  ředitel školy

 

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies