WebAktuality

Okresní kolo ve florbalu

9.12. se v Mostě konalo okresní kolo ve florbalu, do kterého se probojovaly dvě školy z Litvínova a dvě školy z Mostu, které byly nejllepší v oblastních kolech. Z naší školy se kvalifikovaly mladší dívky, mladší kluci a starší kluci. Bohužel během turnaje se ani jeden z našich týmů nepotkal s top formou. Což byla velká škoda. Mladší holky jednou vyhrály a jednou prohrály a skončily celkově na 3. místě. Mladší kluci oba své zápasy prohráli a skočili na 4. místě. A starší kluci 2x remizovali a skončili také na 3. místě. Ani jeden z týmů nepoustopil do krajského kola. Přesto všem žákům děkujeme za reprezentování školy. 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies