WebAktuality

Okresní kolo v přespolním běhu v Mostě

4.10. 2022 se v areálu u kostela Nanebevzetí panny Marie v Mostě konalo okresní kolo základních škol v přespolním běhu - Memoriál Jaroslav Haušilda. Tohoto sportovního klání se zúčastnilo 15 základních škol z Mostu a Litvínova. Ve velké konkurenci jsme dopadli velice dobře. Mladší kluci svojí kategorii vyhráli a vybojovali si účast v krajském kole. V celkovém součtu všech kategorií jsme skončili na 3. místě. Děkujeme a gratulujeme všem dětem, které reprezentovaly naší školu.

Soubory ke stažení

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies