WebAktuality

Kurz pro předškoláky - Seznamte se se Sportovkou

PŘEDŠKOLÁCI,

SEZNAMTE SE SE SPORTOVKOU

 

Vážení rodiče, milí předškoláci!

Zveme vás na tradiční setkání do naší školy,

 která proběhnou vždy od 16.00 do 17.00 hodin

v těchto termínech:

 

6.1., 3.2., 3.3., 7.4. 2022

 

Každé setkání bude jiné. Na děti čeká pestrá nabídka aktivit a činností – práce s knihou, netradiční počítání podle prof. Hejného, cvičení v tělocvičně, zábavná angličtina. Děti budou mít první možnost vyzkoušet si, jaké je to být opravdovými školáky. Pro rodiče je připravené setkání s vedením školy.

 

 

Setkání jsou bezplatná.

Budete potřebovat jen přezůvky do třídy a chuť do práce.

Přihlášky se jménem dítěte zasílejte na adresu: lenka.radosová@sszslitvinov.cz

 

Těšíme se Vás.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies