WebAktuality

25 let od Nagana

Dnes jsme si připomněli legendární vítězství našich hokejistů v olympijském turnaji století v Naganu v roce 1998. Jsme moc rádi, že k připomínce této události přijali pozvání 2 olympijští vítězové, bývalí žáci naší školy, páni Jiří Šlégr a Robert Reichel. Oba se s žáky podělili o jejich zážitky z tohoto turnaje, přinesli ukázat zlatou olympijskou medaili a také rozdali spoustu autogramů. Zároveň spolu s panem ředitelem předali žákům ocenění za výtvarnou soutěž, kterou Sportovka k tomuto výročí uspořádala. Halou školy na závěr této milé slavnosti zaznělo z úst všech přítomných na adresu olympijských vítězů bouřlivé skandování: "Hoši, děkujem!".

Zároveň děkujeme zástupcům HC Verva Litvínov za ceny, které pro úspěšné výtvarníky připravili i dvěma hráčům A-týmu Vervy, Martinu Havelkovi a Janu Strejčkovi, za autogramiádu.

OBRAZEM: Přesně 25 let od Nagana! Reichel a Šlégr přinesli do školy z mládí zlatou medaili (e-mostecko.cz)

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies