Hlavní rozcestí u nás ve škole

SportGymnastikaAktuality

Ještědský pohár - Liberec 11. 11. 2017

Téměř celý KSG Litvínov odjel v sobotu 11. 11. 2017 na Ještědský pohár do Liberce. Zazávodily jak úplně nejmladší gymnastky z gymnastické přípravky, tak i starší děvčata z ostatních kategorií.   

Letní soustředění v Hoře Svaté Kateřiny 2017

V červenci po třítýdenních gymnastických prázdninách prožil Klub sportovní gymnastiky Litvínov týden plný sportu i zábavy na soustředění v Hoře Svaté Kateřiny. Jak jsme se měli, a co všechno jsme prožívali, nahlédněte blíže v článku!  

Mistrovství ČR 2017 v Ostravě - 17. - 18. 6. 2017

Důležitý, stěžejní  a prestižní závod, opravdová vrcholová závodní atmosféra Ostravar arény, emoce, napětí, krásné výkony a radost z excelentního výsledku našeho klubu - pojďme se podívat blíže na uplynulé Mistrovství ČR 2017 v Ostravě!  

"Aprílový závod" KSG Litvínov - 13. 4. 2017

Domácí závod v příjemné atmosféře, nové závodní zkušenosti, první představení nabytých gymnastických dovedností našich nejmladších, důležitá závodní průprava starších gymnastek - tím vším byl prázdninový "Aprílový závod" KSG Litvínov. 

Duo Cup - gymnastický závod dvojic - Praha, Šestajovice 22. 1. 2017

První závod našeho klubu v letošním roce, první závodní zkušenosti nejmladších gymnastek z naší přípravky, neobvyklá disciplína závodu dvojic, krásná umístění a velká motivace do další gymnastické práce - to byl závod v pražských Šestajovicích "Duo…

Veselský pohár - Veselí nad Lužnicí 7. - 8. 4. 2017

Jeden zlatý, jeden stříbrný a dva bronzové poháry, čtyři další skvělá umístění v první desítce závodnic a ostatní čestné posty -  takový byl start KSG Litvínov do nové sezóny 2017 ve Veselí nad Lužnicí.  

Vánoční pohár KSG Litvínov - 10. 12. 2016

Nejdůležitější a nejkrásnější závod letošní sezóny 2016 - Vánoční pohár KSG Litvínov. Proč nejdůležitější a nejkrásnější? Protože byl náš! :) Což ale neznamená, že nebyl náročný! Pojďme se ohlédnout za posledním závodem tohoto roku...

Mistrovství ČR družstev - Brno 3. - 4. 12. 2016

Nejnáročnější závod podzimní sezóny, obtížné a propracované sestavy, velká očekávání, tréma, vypětí,nešťastné pády, ale i radost z nejvyššího ohodnocení na prostných a individuálních výsledků - to bylo Mistrovství ČR v Brně. Podívejte se s námi…

Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev - Liberec 17. 11. 2016

Čtyři litvínovská družstva, čtyři velice cenné medaile. Připravenost, bojovnost,  chuť i radost ze samotného cvičení i následných výkonů - to byl "sváteční" důležitý závod v liberecké Home Credit aréně - Přebor Ústeckého a Libereckého kraje družstev…

Ještědský pohár - Liberec 12. 11. 2016

Druhý závod letošní podzimní závodní sezóny 2016 je za námi! Píli, snahu i výborné výkony a připravenost předvedly litvínovské gymnastky na "Ještědském poháru" v Liberci 12. 11. 2016 pod vedením svých trenérů.