Součásti školyI. odděleníAktuality

Září 2021- DUHOVÝ OSTROV

V  I.oddělení letos společně proplují školním rokem žáci 1.B-LIŠČATA žáci a ze 4.B- SOVIČKY :-)

 

Září – „DUHOVÝ OSTROV“

V  I.oddělení letos společně proplují školním rokem žáci 1.B-LIŠČATA žáci a ze 4.B- SOVIČKY

 

Rok je ve znamení plavby. Každý měsíc společně navštívíme nějaký ostrov.

První plavbu jsme zahájili seznámením s novými kamarády a celodružinovou akcí „VYPLOUVÁME“. Zábavné slunečné odpoledne na zahradě školy se vydařilo (viz.foto).

Řekli jsme si pravidla bezpečnosti v družině i na vycházkách. Připomněli si slušné stolování. Rozdělili háčky a kapsáře. Každý má svůj notýsek, do kterého po cely šk.rok budeme sbírat obrázky a vlepovat důležité informace pro rodiče, proto je potřeba notýsek nosit a pravidelně rodiči kontrolovat :-)

V září se naše lodičky vypravily na Duhový ostrov.

Malovali jsme duhu. Seznámili jsme se skřítkem Bambulkou, který nám píše dopisy a vymýšlí zajímavé úkoly. S nasbíraných přírodnin jsme pak vytvořili podzimní obrázky a skřítky podzimníčky.

Námořníkům co se podařilo doplout na Duhový ostrov  blahopřejeme! :-)

Slunečné počasí nám umožnilo hodně času trávit venku. Sportovali jsme v parku u skalky i na zahradě školy, kde jsme také tvořili z listů leporela a přírodnin co jsme nasbírali masky.

Spolupráce soviček s liščaty se jeví velmi příznivě :-)

Zprávy v notýsku informují rodiče o odpoledních aktivitách v družině a také o podzimních prázdninách (středa 27. 10. a pátek  29.10.) prosíme rodiče o rychlou zpětnou vazbu.

Děkujeme :-)